Aktuality

Retro radiátor Bohemia

Datum: 31. 5. 2021

Ozvláštněte svůj interiér něčím, co každý nemá. Retro radiátory umožňují řešení vytápění stylových interiérů klasickým, dlouhodobě ověřeným materiálem v nestárnoucím retro designu.

Kotel Viadrus s účinností 90%

Datum: 5. 3. 2021

Pro vytápění domu dřevem je vhodnou volbou zplyňovací litinový kotel Hercules E68, který je určený k ekologickému spalování kusového dřeva. Tento kotel má emisní třídu 5, což znamená, že splňuje podmínky pro získání kotlíkové dotace. Díky jeho účinnosti, která dosahuje až 90 %, ušetříte i na nákladech za vytápění.

Jaké mají být parametry vašeho kotle?

Datum: 28. 1. 2021

Sháníte nový kotel na tuhá paliva? V tom případě je důležité zohlednit hned několik parametrů. Podstatným parametrem bývá tepelný výkon kotle, dále jakým typem paliva lze v kotli topit a také pro jaký otopný systém je kotel vhodný.

Přednosti kotle z litiny

Datum: 31. 10. 2020

Objevte přednosti zplyňovacího kotle z litiny. V naší nabídce najdete zplyňovací litinový kotel Hercules U32 s ručním přikládáním na tuhá paliva. Tento kotel je určený k velmi ekologickému spalování kusového dřeva a uhlí.

Stacionární kotle Viadrus pro průmyslové vytápění

Datum: 29. 9. 2020

Hledáte kotel vhodný pro průmyslové vytápění? Vyzkoušejte kotel VIADRUS G700, který je třítahový a má litinový výměník a přetlakovou spalovací komoru. Jedná se o stacionární kotel, který je určený pro zapojení do nízkotlakých teplovodních soustav ústředního vytápění s maximální teplotou teplonosné látky do 90°C (na přání lze i do 115°C).

Třítahový stacionární kotel VIADRUS

Datum: 31. 8. 2020

Součástí naší nabídky je také průmyslový plynový kotel VIADRUS G50, který je navržený pro zapojení do nízkotlakých teplovodních soustav ústředního vytápění s maximální teplotou teplonosné látky do 90°C. Výkon kotle se pohybuje od 14 do 80 kW.

Designové radiátory Styl

Datum: 29. 7. 2020

Pozvěte do svého domova opravdový styl. Designové radiátory Styl řeší vytápění moderních interiérů klasickým ověřeným materiálem v moderním designu, navíc s elegantní možností použití spodního připojení pomocí integrovaného termostatického ventilu.

Výběr kotle na tuhá paliva

Datum: 3. 3. 2020

Při výběru kotle na tuhá paliva je dobré zohlednit hned několik parametrů. Důležité je zajímat se o tepelný výkon kotle, dále jakým typem paliva lze v kotli topit a také pro jaký otopný systém je kotel vhodný.

Stacionární plynový kotel Viadrus G42 ECO

Datum: 12. 11. 2018

Stacionární plynový kotel Viadrus G42 ECO vyráběn ve výkonu od 8 do 30 kW. Opatřen je atmosférickým hořákem určeným pro teplovodní topné systémy s nuceným oběhem. Elektrické zapojení je připraveno pro připojení externího nepřímotopného ohřívače s přednostním ohřevem teplé vody.

Prodej i montáž litinových radiátorů

Datum: 1. 8. 2018

Pořiďte si takový radiátor, na jehož bezproblémový provoz se budete moci spolehnout po mnoho let. Doporučujeme vám litinové radiátory Kalor, které díky své vysoké kvalitě patří v současnosti mezi jedny z nejvyhledávanějších radiátorů.
123