Aktuality

Přednosti kotle z litiny

Datum: 31. 10. 2020

Objevte přednosti zplyňovacího kotle z litiny. V naší nabídce najdete zplyňovací litinový kotel Hercules U32 s ručním přikládáním na tuhá paliva. Tento kotel je určený k velmi ekologickému spalování kusového dřeva a uhlí.

Stacionární kotle Viadrus pro průmyslové vytápění

Datum: 29. 9. 2020

Hledáte kotel vhodný pro průmyslové vytápění? Vyzkoušejte kotel VIADRUS G700, který je třítahový a má litinový výměník a přetlakovou spalovací komoru. Jedná se o stacionární kotel, který je určený pro zapojení do nízkotlakých teplovodních soustav ústředního vytápění s maximální teplotou teplonosné látky do 90°C (na přání lze i do 115°C).

Třítahový stacionární kotel VIADRUS

Datum: 31. 8. 2020

Součástí naší nabídky je také průmyslový plynový kotel VIADRUS G50, který je navržený pro zapojení do nízkotlakých teplovodních soustav ústředního vytápění s maximální teplotou teplonosné látky do 90°C. Výkon kotle se pohybuje od 14 do 80 kW.

Designové radiátory Styl

Datum: 29. 7. 2020

Pozvěte do svého domova opravdový styl. Designové radiátory Styl řeší vytápění moderních interiérů klasickým ověřeným materiálem v moderním designu, navíc s elegantní možností použití spodního připojení pomocí integrovaného termostatického ventilu.

Výběr kotle na tuhá paliva

Datum: 3. 3. 2020

Při výběru kotle na tuhá paliva je dobré zohlednit hned několik parametrů. Důležité je zajímat se o tepelný výkon kotle, dále jakým typem paliva lze v kotli topit a také pro jaký otopný systém je kotel vhodný.

Stacionární plynový kotel Viadrus G42 ECO

Datum: 12. 11. 2018

Stacionární plynový kotel Viadrus G42 ECO vyráběn ve výkonu od 8 do 30 kW. Opatřen je atmosférickým hořákem určeným pro teplovodní topné systémy s nuceným oběhem. Elektrické zapojení je připraveno pro připojení externího nepřímotopného ohřívače s přednostním ohřevem teplé vody.

Prodej i montáž litinových radiátorů

Datum: 1. 8. 2018

Pořiďte si takový radiátor, na jehož bezproblémový provoz se budete moci spolehnout po mnoho let. Doporučujeme vám litinové radiátory Kalor, které díky své vysoké kvalitě patří v současnosti mezi jedny z nejvyhledávanějších radiátorů.

Kotle Viadrus pro kotelny

Datum: 23. 7. 2018

Pro průmyslové vytápění je ideální volbou kotel VIADRUS G700, který je třítahový a má litinový výměník a přetlakovou spalovací komoru. Tento kotel je stacionární a je určen pro zapojení do nízkotlakých teplovodních soustav ústředního vytápění s maximální teplotou teplonosné látky do 90°C (na přání do 115°C).

Automatický kotel na tuhá paliva VIADRUS

Datum: 22. 5. 2018

Sháníte automatický kotel na uhlí a dřevo? Pečlivě si promyslete, jaká varianta kotle bude pro vás nejlepší. Pokud dáváte přednost topení tuhými palivy, vyberte si automatický kotel na tuhá paliva Viadrus od firmy Setop s.r.o.

Olejový kotel Hercules U22 PN

Datum: 1. 5. 2018

Olejový kotel Hercules U 22 P je speciálně navržen pro spalování plynných paliv. Kotel je určen pro zapojení do nízkotlakých teplovodních soustav ústředního vytápění s maximální teplotou teplonosné látky do 90°C. Výkon kotle je 17,7 ~ 58,1 kW. Spolehnout se můžete na jeho vysokou životnost díky litinovému výměníku.
123