Aktuality

Automatický kotel na tuhá paliva VIADRUS

Datum: 22. 5. 2018

Sháníte automatický kotel na uhlí a dřevo? Pečlivě si promyslete, jaká varianta kotle bude pro vás nejlepší. Pokud dáváte přednost topení tuhými palivy, vyberte si automatický kotel na tuhá paliva Viadrus od firmy Setop s.r.o.

Olejový kotel Hercules U22 PN

Datum: 1. 5. 2018

Olejový kotel Hercules U 22 P je speciálně navržen pro spalování plynných paliv. Kotel je určen pro zapojení do nízkotlakých teplovodních soustav ústředního vytápění s maximální teplotou teplonosné látky do 90°C. Výkon kotle je 17,7 ~ 58,1 kW. Spolehnout se můžete na jeho vysokou životnost díky litinovému výměníku.

Průmyslový plynový kotel VIADRUS G50

Datum: 5. 3. 2018

Vážení zákazníci, rádi bychom vám představili průmyslový plynový kotel VIADRUS G50, který je speciálně navržený pro zapojení do nízkotlakých teplovodních soustav ústředního vytápění s maximální teplotou teplonosné látky do 90°C.

Průmyslový plynový kotel VIADRUS G90

Datum: 8. 1. 2018

Kotel VIADRUS G90 je vyráběn ve výkonu od 64 do 120 kW. Vybavený je atmosférickým hořákem na spalování nízkotlakého zemního plynu je určený pro teplovodní topné systémy s nuceným oběhem. Součástí kotle je pojistka zpětného toku spalin a při použití plynových ventilů s automatickou kontrolou a hlídáním těsnosti je možno jej použít kotelnách I. a II. kategorie.

Litinové radiátory Kalor

Datum: 30. 10. 2017

Hledáte spolehlivý radiátor, který by Vám bez problémů sloužil mnoho let? Spolehněte se na litinové radiátory Kalor, které patří mezi velmi oblíbené typy radiátorů mezi zákazníky.
Kotlíkové dotace vyřídíme za Vás.

Kotlíkové dotace vyřídíme za Vás.

Datum: 10. 9. 2017

Datum k podávání žádostí v Jihomoravském kraji je 14.09.2017.

Průmyslový plynový kotel VIADRUS G90

Datum: 7. 9. 2017

Vážení zákazníci, rádi bychom Vám představili plynový kotel VIADRUS G90, který je vyráběn ve výkonu od 64 do 120 kW. Tento plynový kotel G90 je vybavený atmosférickým hořákem na spalování nízkotlakého zemního plynu je určený pro teplovodní topné systémy s nuceným oběhem.

Kotle na tuhá paliva

Datum: 27. 4. 2017

Kotle na tuhá představují tradiční řešení kotle pro domácnosti, rodinné domy a provozovny. Tyto kotle umí spalovat kusové dřevo, dřevěné pelety, koks, hnědé a černé uhlí.

Kotle na tuhá paliva Logano G221 A s automatickým podavačem

Datum: 1. 4. 2017

Litinový kotel na tuhá paliva Buderus Logano G221 A s automatickým podavačem a zásobníkem paliva šetří Váš čas i náklady. Velikou výhodou je kromě ekologického provozu velmi snadná ovladatelnost přes řídicí jednotku s displejem. Litinový tepelný výměník zaručuje dlouhou životnost kotle.

Kotle na tuhá paliva Viadrus

Datum: 4. 1. 2017

Výběr kotle na tuhá paliva je rozhodnutí ne na jednu topnou sezónu, ale na mnoho let. Proto si musíme před samotným rozhodnutím, který kotel zvolit, stanovit požadavky, které má kotel splňovat. Jedná se například o tepelný výkon, jaký druh paliva budeme využívat – dřevo, uhlí, brikety a také jaký otopný systém bude kotel zásobovat teplem. Kotle na tuhá paliva mohou zásobovat teplem bojler nebo akumulační nádrž.

123