Aktuality

Průmyslový plynový kotel VIADRUS G90

Datum: 8. 1. 2018

Kotel VIADRUS G90 je vyráběn ve výkonu od 64 do 120 kW. Vybavený je atmosférickým hořákem na spalování nízkotlakého zemního plynu je určený pro teplovodní topné systémy s nuceným oběhem. Součástí kotle je pojistka zpětného toku spalin a při použití plynových ventilů s automatickou kontrolou a hlídáním těsnosti je možno jej použít kotelnách I. a II. kategorie.

Litinové radiátory Kalor

Datum: 30. 10. 2017

Hledáte spolehlivý radiátor, který by Vám bez problémů sloužil mnoho let? Spolehněte se na litinové radiátory Kalor, které patří mezi velmi oblíbené typy radiátorů mezi zákazníky.
Kotlíkové dotace vyřídíme za Vás.

Kotlíkové dotace vyřídíme za Vás.

Datum: 10. 9. 2017

Datum k podávání žádostí v Jihomoravském kraji je 14.09.2017.

Průmyslový plynový kotel VIADRUS G90

Datum: 7. 9. 2017

Vážení zákazníci, rádi bychom Vám představili plynový kotel VIADRUS G90, který je vyráběn ve výkonu od 64 do 120 kW. Tento plynový kotel G90 je vybavený atmosférickým hořákem na spalování nízkotlakého zemního plynu je určený pro teplovodní topné systémy s nuceným oběhem.

Kotle na tuhá paliva

Datum: 27. 4. 2017

Kotle na tuhá představují tradiční řešení kotle pro domácnosti, rodinné domy a provozovny. Tyto kotle umí spalovat kusové dřevo, dřevěné pelety, koks, hnědé a černé uhlí.

Kotle na tuhá paliva Logano G221 A s automatickým podavačem

Datum: 1. 4. 2017

Litinový kotel na tuhá paliva Buderus Logano G221 A s automatickým podavačem a zásobníkem paliva šetří Váš čas i náklady. Velikou výhodou je kromě ekologického provozu velmi snadná ovladatelnost přes řídicí jednotku s displejem. Litinový tepelný výměník zaručuje dlouhou životnost kotle.

Kotle na tuhá paliva Viadrus

Datum: 4. 1. 2017

Výběr kotle na tuhá paliva je rozhodnutí ne na jednu topnou sezónu, ale na mnoho let. Proto si musíme před samotným rozhodnutím, který kotel zvolit, stanovit požadavky, které má kotel splňovat. Jedná se například o tepelný výkon, jaký druh paliva budeme využívat – dřevo, uhlí, brikety a také jaký otopný systém bude kotel zásobovat teplem. Kotle na tuhá paliva mohou zásobovat teplem bojler nebo akumulační nádrž.

Zplyňovací litinový kotel Hercules U32

Datum: 27. 10. 2016

Vážení zákazníci, rádi bychom Vám představili zplyňovací litinový kotel Hercules U32. Jedná se o litinový zplyňovací kotel s ručním přikládáním na tuhá paliva. Tento kotel je určený k velmi ekologickému spalování kusového dřeva a uhlí. Jeho konstrukční provedení umožňuje spalování přirozeným odtahem spalin a to bez podpory ventilátoru a je možné kotel provozovat bez oběhového čerpadla.

Kotlíková dotace na kotel Viadrus

Datum: 29. 8. 2016

Vážení zákazníci, rádi bychom Vás informovali o tom, že kraje získají dalších 300 milionů korun na výměnu neekologických zdrojů tepla v rámci Kotlíkové dotace, které se otevírá již v prvním čtvrtletí 2017. Hlavní cíl tohoto programu je snížení znečištění ovzduší z malých spalovacích zdojů – lokálních topenišť, které využívají tuhá paliva.

Kondenzační kotel Viadrus

Datum: 19. 6. 2016

Pokud máte v plánu vyměnit Váš starý kotel za nový, je pro Vás ideální volbou kondenzační kotel Viadrus, který je úsporný a ekologický.Kondenzační kotle mají až o 70% nižší emise a spotřebují o 30% paliva méně oproti konvenčním kotlům a i tak Vám zajistí uplně stejné tepelné zázemí.
12