Aktuality

Zplyňovací litinový kotel Hercules U32

Datum: 27. 10. 2016

Vážení zákazníci, rádi bychom Vám představili zplyňovací litinový kotel Hercules U32. Jedná se o litinový zplyňovací kotel s ručním přikládáním na tuhá paliva. Tento kotel je určený k velmi ekologickému spalování kusového dřeva a uhlí. Jeho konstrukční provedení umožňuje spalování přirozeným odtahem spalin a to bez podpory ventilátoru a je možné kotel provozovat bez oběhového čerpadla.

Kotlíková dotace na kotel Viadrus

Datum: 29. 8. 2016

Vážení zákazníci, rádi bychom Vás informovali o tom, že kraje získají dalších 300 milionů korun na výměnu neekologických zdrojů tepla v rámci Kotlíkové dotace, které se otevírá již v prvním čtvrtletí 2017. Hlavní cíl tohoto programu je snížení znečištění ovzduší z malých spalovacích zdojů – lokálních topenišť, které využívají tuhá paliva.

Kondenzační kotel Viadrus

Datum: 19. 6. 2016

Pokud máte v plánu vyměnit Váš starý kotel za nový, je pro Vás ideální volbou kondenzační kotel Viadrus, který je úsporný a ekologický.Kondenzační kotle mají až o 70% nižší emise a spotřebují o 30% paliva méně oproti konvenčním kotlům a i tak Vám zajistí uplně stejné tepelné zázemí.
123